درباره آرمانی
خوش آمدید به آرمانی درباره ما

شرکت ایمن گستر تجهیز صنعت آرمانی( I.G.T.S.A)  و نام مخفف تجهیز صنعت آرمانی با تجربه بیش از چهارده سال در حوزه تولید و پخش پوشاک ایمنی و تی شرت تبلیغاتی و با ماشین آلات روز دنیا ، تجهیزات ازمایشگاه کنترل کیفیت و مدیریت مدرن و بروز موفق به کسب استاندارهای مرتبط ، یکی از مطرح ترین برندهای در این زمینه می باشد. مجموعه کار خود را 11 سال پیش با دو چرخ خیاطی  ودر کارگاهی کوچک آغاز نمود و با مشتری مداری شمار مشتریان خود را بیش از ظرفیت کارگاه خود دید و با راه اندازی ماشین آلات جدید  خود نسبت به توسعه مجموعه به منظور افزایش تولید و تنوع محصولات گام برداشت و هم اکنون باظرفیتی قابل توجه به فعالیت خود ادامه می دهد

مهمترین اهداف شرکت تجهیز صنعت ارمانی :

مدیران شرکت به رعایت اصول حرفه ایی زیر اعتقاد داشته و خود را جهت اجرای آنها در کلیه سطوح شرکت متعهد می دانند:

  • ارتقا بخشید ن سطح کیفی محصولات و خدمات  به منظور افزایش سهم بازار و تقویت توان رقابتی و تلاش برای ورود به بازرار های داخلی و خارجی
  • ارائه خدمات در تهیه اقلام  مصرفی و مورد نیاز کارخانجات و شرکت های عظیم  در زمینه های گوناگون
  • ارائه خدمات برای کسب کارهای کوچک و متوسط
  • اعتماد بالا نسبت به خدمات تولید و توزیعی
  • ارتقا و بهبود دانش، مهارت و توان  کارکنان شرکت بعنوان سرمایه های انسانی شرکت از طریق آموزشهای گوناگون
  • بهره مندی از تجارب ارزشمند مشتریان در جهت بهبود مستمر شرکت

 خدمات قابل ارائه شرکت تجهیز صنعت آرمانی:

تولید لباس های کار

تولید تی شرت

تولید برخی  مدلهای دستکش  و تهیه و توزیع مدل های دیگر

تولید کت و شلوار و پیراهن های مردانه

تولید آفتابگیر،سایبان و برخی اقلام تبلیغاتی

تهیه اقلام مصرفی و مورد نیاز کارخانجات و هلدینگ های عظیم

تجهیز صنعت ارمانی  در طول زمان و اشرافی که صنعت نساجی  دارد توانست بهترین تولید کنندگان پارچه را شناسایی و با ایشان قرارداد بلند مدت منعقد نماید که یکی از زیر ساخت های این حرفه را بنا کند. گام بعدی استخدام پرسنل طراح و دوزندگان ماهر بود که پس از طی مراحل گوناگون و پالایش جذب و اقدام به عقد قرارداد طولانی  مدت با ایشان نمود  تا امنیت شغلی باعث تمرکز بیشترین عملکرد شود.

مرحله بعدی به روز نمودن سیستم اداری و کارگاهی بود که بطور کامل محقق گردید. سیاست گزاران شرکت معتقدند هیچ چیز کافی نیست و دائما در تلاش بوده و هستند تا هر بخش از مجموعه را با تکنولوزی روز دنیا و دانش جدید منطبق سازند.

محصولات تولیدی  تجهیز صنعت آرمانی بسته به سلایق مشتریان و با توجه  به حوزه های گوناگون صنعتی  و تبلیغاتی … از حیث تنوع رنگ ، سایز و مدل با توجه به طراحان زیر دست خود قابل طرح ،بحث و اجرا می باشد. نشان تجاری شرکت ها و ادارات  به روش های گوناگون از جمله گلدوزی ،چاپ ، چاپ کاتری و … قابلیت  اجرایی داشته و این امر به گسترش بازار مشتریان کمک شایانی نموده است.

تعهد و صداقت شرکت در دراز مدت باعث شد شرکت های قدرتمند ،سفارش اقلام مصرفی خود را نیز به این مجموعه واگذار نمایند لذا مجموعه تصمیم به تاسیس شرکتی نمود که با تیمی متخصص و مسلط به بازار قادر باشند نیاز کارخانجات  و شرکتهای بزرگ نظیر گلدیران ،شرکت کشتیرانی فجر ،مپصا،شرکت صنایع سیمان شهرکرد،گروه مپنا،شرکت نفت و گاز محمدیان،شرکت کشتیرانی خیبر،روغن لیکومونی و … در زمینه های گوناگون از جزیی ترین اقلام تا موارد خاص و تخصصی را تهیه و در سریع ترین  زمان ممکن به  مشتریان عزی خود تحویل نماید . قطعا این  امر مهم میسر نبود مگر با تعهد و صداقتی که در صدر منشور مشتری مداری  تجهیز صنعت آرمانی قرار گرفته است.