z0002

تولیدی لباس کار

RSS

سوال بسیاری از دوستان و خریداران این است که منظور تولید کننده از خرج کار چیست ؟

دانستن واژه های تخصصی هر حرفه و دانشی به ما کمک می کند که با داشتن آگاهی نسبی انتخاب بهتر و بهینه ایی داشته باشیم .

خرج کار یکی از آن واژه ها است که در ذیل به آن می پردازیم :

خرج کار در دو حالت ذیل مورد استفاده قرار می گیرد :

-          پارچه و رنگ حاشیه ایی در لباس : بدین مفهوم که اگر شاسی لباس رنگ خاصی دارد و رنگ های حاشیه ایی نظیر رنگ سرشانه یا رنگ جیب و ... رنگ و جنس دیگر و متفاوتی از رنگ شاسی لباس داشته باشند به این جنس و رنگ حاشیه ایی خرج کار گفته می شود .

-          لوازم لباس : به زیپ , دکمه , چسب نرم و زبر , شبرنگ و ... که روی لباس بکار می رود هم اصطلاحا خرج کار گفته می شود .

زیپ : معمولا در شاوارهای لباس کار از زیپ 20 سانتی متری و در زیپ کاپشن زیپ 70 سانتی متری استقاده می شود .

بدیهی است نوع و کیفیت زیپ می بایست در سفارش گذاری مطرح و مشخص شود تا کیفیت کار نهایی نظر کارفرما را تامین نماید.

جنس زیپها می تواند پلاستیکی , دنده 5 استخوانی , فلزی که شامل آلومینیومی , نیکل , آهن و برنچی باشد . بطور مثال برای کاپشن زمستانی مورد استفاده در مناطق مرطوب بهترین گزینه زیپ برنجی است که علاوه بر استحکام , دچار زنگ زدگی و نهایتا خرابی نشود .

دکمه : ما تنوع بسیار فراوانی در نوع , رنگ , جنس , اندازه و ... در دکمه داریم که با توجه به کاربرد لباس می بایست مشخص شود .

چسب نرم و زبر : این وسیله برای مواردی که باز و بسته نمودن دکمه در کار مشکل بوجود می اورد از چسب نرم و زبر استفاده می شود تا به کابر کمک کند . البته هر کارخانه تولید کننده چسبی دارای سه درجه کیفیتی می باشد که استاندارد جهانی آن grade A- grade B – grade c می باشد .

شبرنگ : انواع مختلف دارد که میزان رفلکس نور و فاصله دید آن و همچنین مقاومت در برابر سرما و گرما و رطوبت و شستشو دارای کیفیتهای مختلف است .

اندازه ها و تیپ های آن هم 2.5 سانتی , 5 سانتی , دو رنگ سه لاین و ...در رنگهای متفاوت که رایج ترین آنها نقره ایی و زرد و قرمز می باشند .

این سایت و این مقاله امیدوار است با آگاهی دادن به مخاطبین رسالت خود را هر چند جزیی در قبال اجتماع انجام دهد و نقش کوچکی در انتخاب آگاهانه تر دوستان داشته باشد .

 
 
Powered by Phoca Gallery

تجهیز صنعت آرمانی

شرکت ایمن گستر تجهیز صنعت آرمانیI.G.T.S.A) ) و نام مخفف تجهیز صنعت آرمانی با تجربه بیش از یازده سال در حوزه تولید و پخش پوشاک ایمنی و تبلیغاتی و با ماشین آلات روز دنیا ، تجهیزات آزمایشگاه کنترل کیفیت و مدیریت مدرن و بروز موفق به کسب استاندارهای مرتبط ، یکی از مطرح ترین برندهای در این زمینه می باشد.

خدمات قابل ارائه

- تولید لباس‌ کار
- تولید تی شرت تبلیغاتی
- تولید دستکش کار و دستکش صنعتی
- تولید آفتابگیر، سایبان تبلیغاتی
- تامین انواع پوشاک کار و تبلیغاتی
- تهيه اقلام صنعتي و مصرفي شركتها

ارتباط با ما

آدرس:   پایین تر از میدان جمهوری، برج گردون شمالی، واحد ۴۰۲
تلفن:   ۶۶۸۷۰۹۵۱۶۶۸۴۸۴۴۸
همراه:   ۰۹۱۲۰۳۲۰۲۰۰
کد پستی:   ۱۳۱۹۶۵۳۸۴۸
پست الکترونیک:      info@ tsarmani.com