z0002

تی شرت تبلیغاتی

RSS

پارچه تی شرت 

-         جودون : هر پارچه ایی از تار و پود تشکیل شده , کیفیت پارچه جودون نیز بمانند دیگر پارچه ها بمیزان مصرف نخ و پنبه در تار و پود و همین میزان در پود است لذا هر چه نخ یا پنبه مصرفی در پارچه بیشتر باشد وزن آن بالاتر می رود و البته گران تر می شود – برخی از پارچه های جودون دارای ترکیب نخ و الاستان یا لاکرا می باشند . لاکرا خاصیت کشسانی دارد و باعث راحتی کاربر و یا مصرف کننده می شود . فراموش نکنیم ترکیب بالای نخ ممکن است باعث آبرفتگی و رنگ دهی شود .

-         تریکو : این نوع پارچه با فرآیند متفاوت تکمیل و بافت و لی با همان ترکیب های بالا بدست می آید که معمولا در تی شرت های یقه گرد مورد استفاده قرار می گیرد .

-         اسپان : این نوع پارچه که وزن بسیار کمی دارد معمولا در تی شرتهای ورزشی استفاده می شود .

-         ملانژ

مزایا و معایب :

-         همانطور که قبلا هم ذکر شد ترکیب بالای پنبه در حدود صد در صد احتمال بروز آبرفتگی و رنگ دهی را افزایش می دهد و خیلی زود چروک می شود اما حسن آن این است که خنک تر است و بدلیل نداشتن پلی استر هیچ کلافگی را برای مصرف کننده ایجاد نمی کند.

-         ترکیب پنبه لاکرا بدلیل داشتن پنبه و لاکرا ترکیب بسیار مناسبی است هم شامل پنبه است که خصوصیات خوب نخ را دارد هم لاکرا دارد که باعث کشسانی است شاید به جرات بتوان گفت اگر از نخ مرغوب و لاکرا مناسب استفاده شود بهترین ترکیب برای تی شرت می باشد. نقطع ضعف این پارچه زود چروک شدن آن است.

-         ترکیب بالای نخ و درصد کمتر پلی استر نیز از ترکیبهای مناسبی است که می توان در تی شرت استفاده کرد در واقع پنبه باعث خنکی و لطیف بودن پارچه می شود هم پلی استر کم آن باعث می شود لباس آبرفتگی و رنگ دهی زیادی نداشته باشد و زود چروک نشود .

-         ترکیبهای بالای پلی استر کلافگی ایجاد می کند و ممکن است عرق سوزی ایجاد کند اما حسن آن قیمت ارزان آن است.

-         نقطه قوت اسپان سبک بودن و چروک نشدن آن است و نقطه ضعف آن همه گیر نبودن آن است به این مفهوم که در خیلی از موقعیتها نمی توان از آن استفاده کرد .

-         نقطه قوت ملانژ قیمت ارزان و خنک بودن آن و نقطه ضعف نیز محدودیت رنگ است . در واقع فقط طیف های طوسی را شامل می شود.

 

...
 
 
Powered by Phoca Gallery

تجهیز صنعت آرمانی

شرکت ایمن گستر تجهیز صنعت آرمانیI.G.T.S.A) ) و نام مخفف تجهیز صنعت آرمانی با تجربه بیش از یازده سال در حوزه تولید و پخش پوشاک ایمنی و تبلیغاتی و با ماشین آلات روز دنیا ، تجهیزات آزمایشگاه کنترل کیفیت و مدیریت مدرن و بروز موفق به کسب استاندارهای مرتبط ، یکی از مطرح ترین برندهای در این زمینه می باشد.

خدمات قابل ارائه

- تولید لباس‌ کار
- تولید تی شرت تبلیغاتی
- تولید دستکش کار و دستکش صنعتی
- تولید آفتابگیر، سایبان تبلیغاتی
- تامین انواع پوشاک کار و تبلیغاتی
- تهيه اقلام صنعتي و مصرفي شركتها

ارتباط با ما

آدرس:   پایین تر از میدان جمهوری، برج گردون شمالی، واحد ۴۰۲
تلفن:   ۶۶۸۷۰۹۵۱۶۶۸۴۸۴۴۸
همراه:   ۰۹۱۲۰۳۲۰۲۰۰
کد پستی:   ۱۳۱۹۶۵۳۸۴۸
پست الکترونیک:      info@ tsarmani.com