لباس کار 

 تولید انواع لباس‌ کار ، کاپشن کار  و تی شرت تبلیغاتی و ...
لباس کار دوتکه
منظور از لباس کار دوتکه همان کاپشن و شلوار و یا کاور و شلوار می باشد , مورد استفاده از این محصول معمولا کار در محیط های کار و یا تبلیغات در مکانهای عمومی است .
کاپشن زمستانی
کاپشن و کاپشن شلوار عمومیت بیشتری دارند , بخصوص کاپشن که همه گیر می باشد . جنس پارچه این محصول با گرماژهای گوناگون تکمیل می شود و نوع استفاده تعیین کننده نوع پارچه می باشد . برای اطلاع بیشتر به مقالات رجوع نمایید.
لباس کار دوبنده
لباس کاردوبنده همراه با تی شرت لباس کاری مناسب بخصوص برای فصول گرم می باشد . برای اطلاع از جنس پارچه به مقالات رجوع کنید.
لباس کار سرهمی
صنایع نفتی با توجه به نوع فعالیت پرسنل که معمولا در پالایشگاهها , سکو ها و مناطق نفت خیز مشغول بکارند , لباس سرهمی را در سبد خرید قرار می دهند . جنس پارچه انتخابی معمولا از نوع فلامنت کجراه با ترکیب هفتاد درصد پنبه و سی درصد پلی استر یا صد درصد کتان و اگر در مناطق گرم باشند از ترکیبهایی با وزن پایین که خنک تر باشد استفاده می کنند.
تی شرت تریکو
تریکو : این نوع پارچه با فرآیند متفاوت تکمیل و بافت و لی با همان ترکیب های بالا بدست می آید که معمولا در تی شرت های یقه گرد مورد استفاده قرار می گیرد .
تی شرت جودون
هر پارچه ایی از تار و پود تشکیل شده , کیفیت پارچه جودون نیز بمانند دیگر پارچه ها بمیزان مصرف نخ و پنبه در تار و پود و همین میزان در پود است لذا هر چه نخ یا پنبه مصرفی در پارچه بیشتر باشد وزن آن بالاتر می رود و البته گران تر می شود – برخی از پارچه های جودون دارای ترکیب نخ و الاستان یا لاکرا می باشند . لاکرا خاصیت کشسانی دارد و باعث راحتی کاربر و یا مصرف کننده می شود . فراموش نکنیم ترکیب بالای نخ ممکن است باعث آبرفتگی و رنگ دهی شود .
 

کفش صنعتی 

 تولید انواع کفش‌ صنعتی ، کفش کار  و پوتین و ...
پوتین حفاری
پوتین حفاری از جمله کفش های کار بسیار مهم می باشد که در محیط های کار از جمله کارگاه های تولید و کارخانه ها و محیط های عمرانی و ساختمان سازی و … استفاده می شود
کفش پرسنلی اداری
کفش هایی که از جنس چرم (طبیعی یا مصنوعی) یا فوم بوده و شکلی ساده و با قالبی مناسب شکل پا، بدون یراق های فانتزی یا خاص می باشند.
کفش ایمنی
کفش ایمنی پایپوشی است ،که دارای ویژگیهای ایمنی بوده و استفاده کننده را از صدمات ناشی از حوادث کار ،محافظت میکند.
کفش ورزشی
کفش ورزشی پوششی برای پای انسان است که مشخصا برای انجام فعالیت‌های بدنی و ورزش طراحی شده‌است.
 

تجهیزات ایمنی 

 تولید انواع تجهیزات‌ ایمنی ، کلاه کار  و عینک ایمنی و ...
ماسک ایمنی
ماسکهاي حفاظتی تنفسیمتناسب با شرایط با فیلترهاي مناسب قابل تعویض یا احیاناً کپسول هاي هوا اصـولاً وسایل حفاظت فردي، شخصی بوده باید به موقع ضدعفونی، نظافت و از نظر کارکرد مرتباً بازبینی شوند و دقیقاً متناسب با شرایط کار استفاده شوند .
دستکش ایمنی
با توجه به اینکه مخاطرات بسیار زیادي در صنعت وجود دارد که سلامت دست را بعنـوان اساسـی تـرین غضـو کاري به خطر می اندازد خفاظت از آنها بسیار مهم است خطراتی که در محیط کار دست افراد را تهدید میکند بشرح زیر است:خطر سوختگی، خطر خراشیدگی، خطر بریدگی، خطر سوراخ شدن دست، خطر شکستگی، خطـر قطـع عنصـر، خطر تماس شیمیایی
گوشی صداگیر
وسیله‌ای است که با پوشاندن گوش یا بستن مجرای گوش بیرونی خطر اُفت شنوایی را کاهش می‌دهد. به این وسیله، محافظ شنوایی و گوشی ایمنی هم می‌گویند.
کلاه ایمنی
برای حفاظت از سر در برابر انواع خطرات محیط کار باید از کلاه ایمنی استفاده شود.
عینک ایمنی
عینک حفاظتی براي کارهایی که مخاطراتی براي چشم دارند نظیر جوشکاري، کار در کوره ها، حفاظت در مقابل پرتاب اشیاء، گردوغبار و ... استفاده می شوند کارفرمایان باید عینک ایمنی براي کارگرانی که تحت تماس با آسیبهاي چشمی در طی کار کردن هستند تهیه کنند
 

 

موفقیت اتفاقی نیست و ما به خود اطمینان داریم تا بتوانیم اعتماد دیگران را نیز جلب نماییم.

 

 

تجهیز صنعت آرمانی

شرکت ایمن گستر تجهیز صنعت آرمانیI.G.T.S.A) ) و نام مخفف تجهیز صنعت آرمانی با تجربه بیش از یازده سال در حوزه تولید و پخش پوشاک ایمنی و تبلیغاتی و با ماشین آلات روز دنیا ، تجهیزات آزمایشگاه کنترل کیفیت و مدیریت مدرن و بروز موفق به کسب استاندارهای مرتبط ، یکی از مطرح ترین برندهای در این زمینه می باشد.

خدمات قابل ارائه

- تولید لباس‌ کار
- تولید تی شرت تبلیغاتی
- تولید دستکش کار و دستکش صنعتی
- تولید آفتابگیر، سایبان تبلیغاتی
- تامین انواع پوشاک کار و تبلیغاتی
- تهيه اقلام صنعتي و مصرفي شركتها

ارتباط با ما

آدرس:   پایین تر از میدان جمهوری، برج گردون شمالی، واحد ۴۰۲
تلفن:   ۶۶۸۷۰۹۵۱۶۶۸۴۸۴۴۸
همراه:   ۰۹۱۲۰۳۲۰۲۰۰
کد پستی:   ۱۳۱۹۶۵۳۸۴۸
پست الکترونیک:      info@ tsarmani.com