لباس کار دو تکه

لباس کار دو تکه

منظور از لباس کار دوتکه همان کاپشن و شلوار و یا کاور و شلوار می باشد , مورد استفاده از این محصول معمولا  کار در محیط های کار و یا تبلیغات در مکانهای عمومی است . عموما نام و آرم تجاری شرکت سفارش دهنده روی بازو یا سینه و یا پشت لباس بصورت گلدوزی یا چاپ تعبیه می گردد . درج لوگو روی شاوار نیز به موثر بودن تبلیغ کمک شایان توجهی می نماید .

پارچه لباس دو تکه :
اطلاعات پارچه در قسمت مقالات آمده است اما بطور اجمالی می توان از پارچه های ذیل بسته به شرایط کار استفاده نمود .
-    فلامنت پنبه
-    فلامنت ویسکوز
-    کتان با درصد های متفاوت از پنبه و پلی استر و یا پنبه خالص
این نوع محصول که به جرات می توان گفت بعد از کاپشن کار پر مخاطب ترین کالا در  سفارشات می باشد هم باعث گرم شدن و هم باعث محافظت در محیط های کار و هم جنبه تبلیغی بودن را داراست .
فراموش نکنیم طبق ابلاغیه وزارت کار , کارگران در محیط های کار می باست لباس کار داشته باشند و دارای 2 سهمیه در سال می باشند که در غیر اینصورت وزارت کار جریمه قابل توجهی برای کارفرما لحاظ می نماید.

در قسمت کاپشن می توان از آستر هم استفاده نمود که حالات مختلف ذیل را شامل می شود :
-    آستر توری در پیش  و پشت
-    آستر توری فقط در قسمت پیش
-     آستر ساتن برای همه قسمتها از جمله آستینها
-    آستر ساتن برای پیش و پشت
-    آستر خز دار جهت ایجاد گرما
 بر روی کاپشن و شلوار می توان از جیب معمولی , جیب در دار , جیب با دکمه , جا خودکاری , جا آچاری , جا بی سیمی و ... استفاده کرد . نوع دکمه یا چسب و زیپ نیز از جمله مواردی است که در نوع فعالیت موثر هستند .
لذا کارفرما بر اساس نیاز کارگران خود نسبت به سفارش کالا اقدام می نماید .
نکته قابل توجه در هنگام سفارش بررسی و تنظیم جدول سایز متناسب با سایز پرسنل است , از آنجاییکه شرکتهای مختلف الگو های مختلفی دارند بهترین راه تست سایز از نمونه های شرکت پیمانکار است . عدم توجه به این موضوع باعث اتلاف سرمایه و وقت و متضرر شدن پیمانکار و کارفرما خواهد بود .
همانطور که قبلا نیز اشاره شد برای اطلاع بیشتر به قسمت مقالات بخصوص پارچه مراجعه فرمایید .
امید است با انتخاب درست و آگاهانه به پیشبرد اهداف مجموعه و شرکت خود نایل گردید.